Wybierz język:

SAMSUNG ATHLETIC CUP 2010 w Katowicach

Drugie zawody eliminacyjne siódmej edycji Samsung Athletic Cup rozegrane zostały w piątek 7 maja na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W mityngu uczestniczyło ponad 900 zawodników startujących w ramach Samsung Attletic Cup oraz rozgrywanych równolegle Akademickich Mistrzostwach Śląska.

Ładna pogoda i wysoka jak na tę porę roku temperatura sprzyjały osiąganiu dobrych rezultatów. Szczególnie wart podkreślenia jest rezultat Natalii Wiery z LKS Pszczyna w biegu na 600 metrów, która wygrała rywalizację wynikiem 1:40:77 minuty. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się rywalizacja w biegach na 300 metrów, w których wystartowało ponad 140 zawodniczek i zawodników.

Podczas katowickiej edycji zawodów młodych lekkoatletów dopingowały byłe gwiazdy polskiej lekkoatletyki – ambasadorzy Samsung Athletic Cup 2010: Jacek Wszoła i Marcin Urbaś.

Najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe od sponsora zwodów. Zwycięzcy w każdej z kategorii zakwalifikowali się do zawodów finałowych, które odbędą się 10 czerwca w Łodzi podczas Samsung Vena Sport Festiwal.

Więcej informacji tutaj

Tagi: , ,

RSS 2.0 feed. Beide Kommentare und Pings sind derzeit geschlossen.

Komentowanie jest niedostępne

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202