Wybierz język:

Swatch-FIVB Beach Volley World Tour Mazury Orlen Grand Slam 2010 – piątek

Stare Jabłonki, Hotel ANDERS, 2-8 sierpnia 2010 r.


Piątek nie okazał się łaskawy dla reprezentantów Polski. Jako pierwsi udział w turnieju Mazury Orlen Grand Slam – SWATCH-FIVB World Tour zakończyli Damian Wojtasik i Rafał Szternel. Nasza dwójka w ostatnim swoim grupowym meczu uległa Szwajcarom Laciga/Belaguarda. Była to trzecia porażka tej pary w zawodach rozgrywanych w tym tygodniu nad mazurskim jeziorem Szeląg Mały w Starych Jabłonkach.

Swoją przygodę z turniejem Mazury Orlen Grand Slam 2010 w Starych Jabłonkach zakończyli także Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. Dość niespodziewanie nasi siatkarze przegrali wszystkie swoje grupowe mecze i odpadli z turnieju. W dzisiejszym w trzech setach ulegli brazylijskiej dwójce Benjamin/Bruno.

Ostatnia grająca w turnieju Mazury Orlen Grand Slam 2010 polska para Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz przegrała w meczu grupowym z hiszpańskim duetem Herrera/Gavira w dwóch setach. Na szczęście dzień wcześniej nasi młodzi reprezentanci zwyciężyli w dwóch spotkaniach czym zapewnili sobie awans do dalszej rundy.

Więcej informacji tutaj: www.worldtour.pl

KONTAKT:

Sławek Rykowski
Dyrektor Prasowy

Swatch-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam 2010

tel. +48 500 121 908

Tagi: , , ,

RSS 2.0 feed. Beide Kommentare und Pings sind derzeit geschlossen.

Komentowanie jest niedostępne

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202