Wybierz język:

Swatch – FIVB Beach Volley World Tour Mazury Orlen Grand Slam 2010

Stare Jabłonki, Hotel ANDERS, 2-8 sierpnia 2010 r.

To był dzień Michała Kądzioły i Jakuba Szałankiewicza w kolejnym dniu Mazury Orlen Grand Slam. Polacy zanotowali dwa zwycięstwa, o czym mogą niestety tylko pomarzyć ich koledzy – Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel, którzy po niespodziewanej porażce z niżej notowanymi Duńczykami Bo Soderbergiem i Andersem Lundem Hoyerem 1:2 (18-21, 21-13, 11-15), ponieśli kolejną klęskę w starciu z Martinsem Plavinsem i Janisem Smedinsem z Łotwy. Jutro mecz ostatniej szansy Polaków z Brazylijczykami Benjaminem i Bruno.

Oba czwartkowe spotkania przegrała też para Damian Wojtasik/Rafał Szternel, która uległa najpierw mistrzom olimpijskim z Pekinu – Toddowi Rogersowi i Philipowi Dallhauserowi, a potem Brazylijczykom Harleyowi i Pedro. Z turniejem głównym kobiet pożegnały się natomiast nasze panie. Kinga Kołosińska i Beata Gałek przegrały z czeską parą Hana Klapalova/Lenka Hajeckova, Monika Brzostek i Karolina Sowała uległy Austriaczkom – Barbarze Hansel i Sarze Montagnoli, a Katarzyna Urban i Joanna Wiatr – holenderskiemu duetowi Sanne Keizer/Marleen van Iersel.

Jutro kolejne pojedynki męskich par z Polski, a w rywalizacji pań, oprócz Polek, nie zobaczymy także dwóch bardzo silnych par ze Stanów Zjednoczonych: Jennifer Kessy-Ross/April Boss oraz Misty May-Treanor/Nicole Branagh, które sensacyjnie zajęły ostatnie miejsca w swoich grupach.

O imprezie:

Mazury Orlen Grand Slam – Swatch FIVB World Tour to jeden z piętnastu kobiecych i czternastu męskich turniejów rozgrywanych, jak co roku, w najciekawszych zakątkach świata – na plażach, nad jeziorami, w górach oraz w centrach wielkich metropolii. w 2010 roku World Tour będzie podróżował z Brazylii do Chin, poprzez całą Europę, by finiszować w Tajlandii.  Inicjatorami zawodów są Andrzej Dowgiałło i jego syn Tomasz. Wraz z Piotrem Koczanem, byłym zawodnikiem AZS Olsztyn, wicemistrzem Europy z 1983 roku chcą przybliżyć i rozreklamować siatkówkę plażową w Polsce. Więcej informacji na stronie imprezy: http://worldtour.pl

KONTAKT:

Sławek Rykowski

Dyrektor Prasowy Swatch-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam 2010
tel. kom.: +48 500 121 908; @: slawek.rykowski@psport.pl

www.worldtour.pl

Swatch-FIVB Beach Volley World Tour Mazury Orlen Grand Slam 2010

Stare Jabłonki, Hotel ANDERS, 2-8 sierpnia 2010 r.

Tagi: , , , ,

RSS 2.0 feed. Beide Kommentare und Pings sind derzeit geschlossen.

Komentowanie jest niedostępne

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202