Wybierz język:

Szkolenia

Organizujemy szkolenia z zakresu public i media relations w organizacjach sportowych. Szkolenia przeznaczone są dla osób pragnących doskonalić umiejętności budowania wizerunku własnego i organizacji sportowej, którą reprezentują.

Warsztaty szkoleniowe obejmują:

  • szkolenia dla kadry zarządzającej klubów i organizacji sportowych
  • szkolenia dla sportowców i trenerów
  • indywidualne treningi medialne

Każdy z warsztatów szkoleniowych składa się z części  teoretycznej  i praktycznej. W części teoretycznej omawiamy m.in. rodzaje i formy wywiadów telewizyjnych, w części praktycznej prowadzimy warsztaty z kamerą realizowane we współpracy ze znanymi operatorami i dziennikarzami telewizyjnymi. Program ustalany jest indywidualnie i dopasowany do obowiązków uczestników szkolenia (prezesi klubów i organizacji sportowych, rzecznicy prasowi, specjaliści ds. PR, specjaliści ds. marketingu, dyrektorzy sportowcowi).

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202