Wybierz język:

Interactive

Oferujemy realizację strategicznych założeń w obszarze sportu związanych z dotarciem do Klienta dzięki wykorzystaniu tradycyjnych narzędzi związanych z marketingiem internetowym. Zapewniamy reklamę online, produkcję stron i serwisów sportowych, niestandardowe kampanie online, działania z wykorzystaniem możliwości Internet TV oraz działania w obszarze social media.

Oferta:

  • Projektowanie, konsulting i produkcja sportowych stron WWW

Kompleksowa usługa produkcji sportowych serwisów internetowych. Oferujemy konsulting w obszarze projektowania graficznego i merytorycznego serwisu poprzez opis funkcjonalności, założenia biznesowe i marketingowe, wykonanie, hosting, promocję, PR i reklamę serwisów. Przygotowujemy także analizy identyfikacji wizualnej serwisów oraz analizy otoczenia konkurencyjnego związane z tematyką danego serwisu.

  • Produkcja foto-video i kampanie z obszaru viral marketing

Przygotowujemy profesjonalne materiały telewizyjne związane z tematyką sportową: reportaże, relacje, wywiady, filmy i spoty reklamowe w jakości High Definition. Współpracujemy z fotoreporterami, fotografami, filmowcami i autorami tekstów specjalizującymi się w tematyce sportowej.

  • Brokering internetowy w obszarze sportu

Opracowujemy dedykowane kampanie reklamowe w obszarze sportu. Dzięki stałej współpracy z serwisami i portalami sportowymi potrafimy odpowiednio dobrać czas emisji kampanii reklamowych, wiemy jak skonstruować skuteczną, efektywną i atrakcyjną ekonomicznie kampanię wizerunkową. Zapewniamy audyt dotychczasowych aktywności reklamowych Klienta w obszarze Internetu – analizę SWOT pogłębioną o rekomendowanie odpowiednich działań, analizę potrzeb reklamowych i wizerunkowych związanych z grupą docelową, propozycje współpracy z serwisami atrakcyjnymi pod względem oferty sportowej.

Wybrane projekty:

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202