Wybierz język:

O nas

Agencja Polish Sport Promotion (PSP) powstała w 2002 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujących się sportem w sposób kompleksowy. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów w dziedzinie marketingu sportowego pozwoliły na rozwinięcie działalności o inne obszary aktywności biznesowej. Chociaż sport jest naszą pasją i pozostaje podstawową działalnością agencji, to inne aktywności marketingowe stanowią coraz większą część naszej działalności.

W naszej pracy koncentrujemy się na spełnianiu potrzeb Klientów, którym pomagamy w osiągnięciu pożądanego wizerunku. Realizując strategiczne projekty Klientów prowadzone w obszarach biznesu, kultury, technologii i sportu, dbamy o jak najwyższe standardy obsługi. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami komercyjnymi w planowaniu i realizacji ogólnopolskich kampanii reklamowych oraz strategii marketingowych, w przeprowadzonych działaniach Public i Media Relations, a także w przygotowaniu i organizacji eventów. Organizujemy biura i konferencje prasowe oraz wyjazdy integracyjne i szkoleniowe dla firm. Oferujemy usługi BTL, a także kompleksowo zajmujemy się produkcją związaną z projektem.

Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizacji powierzanych nam zadań. Naszym atutem jest doświadczony, skuteczny i kreatywny zespół fachowców dedykowanych każdorazowo do poszczególnych projektów w zależności od ich specyfiki i zasięgu.

Warning: is_executable(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/feelmotion/domains/psport.pl/public_html/wp-includes/class-snoopy.php on line 202